MENU

GURMÁNSKY GROB

  • Slovensko

Raz do roka ideme na husacie hody. Je to niekoľkoročná tradícia. V Slovenskom Grobe, kde majú aj na námestí sochu zlatej husi, sme už vyskúšali viacerých, no už 4 roky po sebe chodíme na istotu.

Nie Slovenský ani Chorvátsky, ale Gurmánsky Grob :)

A čo je na ňom najlepšie?

A: Je tam veľmi pekne. Už pri vstupe sa cítite príjemne.  Ponúkajú tradičné jedlo v modernom a sympatickom prostredí. V krbe praská oheň.

B: Dobrá atmosféra. Vidieť to v maličkostiach. Všetci sa usmievajú, sú milí (aj sami medzi sebou) a starostliví. Dobrá nálada je základ a tu ju nájdete.

C: Máme pocit, že toto miesto každým rokom prekvitá viac a viac. Kým v prvý rok sme sem prišli námatkovo a bez problémov sme si sadli, dnes Gurmánsky Grob praská vo švíkoch.

D: Majú krásnu záhradu s altánkami a všeličo pre deti. Husacie hody tu nie sú výlučne sezónnou záležitosťou :)

E: To najdôležitejšie. Kým ja najviac zbožňujem ich dokonalé lokše s červenou kapustou, všetci ostatní sem chodia určite hlavne na ich preslávenú do chrumkava upečenú húsku.  A k tomu víno z malokarpatského regiónu!

F: Gurmánsky Grob je rodinný  podnik. Nemôže byť náhoda, že vždy, keď sme tu, stretneme aj majiteľov. Oni sú tu asi naozaj stále a na všetko s láskou a veľkou starostlivosťou dohliadajú.

Nech sa vám darí takto dobre aj naďalej!

 

Fotky sú z rokov 2013, 2015 a 2016 :)